Strona Bursy Szkolnej Nr 3 w Lublinie

Podsumowanie III  Konkursu Multimedialnego

Dnia 17 maja 2018 roku w naszej bursie odbył się kolejny etap  Konkursu Multimedialnego dla Burs i Internatów Województwa Lubelskiego.

To już III edycja tego konkursu zorganizowana w naszej placówce. Tegoroczny tytuł to „Szacunek w różnych jego odsłonach”.  Na uroczystym podsumowaniu mogliśmy zapoznać się z pracami konkursowymi zarówno w formie wystawy jak i prezentacji audiowizualnej.  Niezależnie od klasyfikacji każdy uczestnik konkursu został nagrodzony przynajmniej upominkiem oraz dyplomem. Podział miejsc na poszczególne kategorie wygląda następująco:

PLAKAT MULTIMEDIALNY

1 miejsce – Izabela Pastuszak z Internatu I LO im. Władysława Jagiełły w Krasnymstawie, „Nie ma istnienia bez wzajemnego szacunku”

3 miejsce – Weronika Niedźwiedź z Bursy Szkolnej Nr 3 w Lublinie, „Szacunek do zwierząt miarą wartości człowieka”

Wyróżnienie – Natalia Pasieczny z Bursy Szkolnej nr 2 w Lublinie, „Szacunek do chleba”

FOTOGRAFIA

1 miejsce – Agata Kamińska z Bursy Szkolnej nr  7 w Lublinie,  „Szacunek dla tych, którzy zginęli za to by Twoje jutro było lepszym jutrem”

2 miejsce (ex aequo) – Marta Dec z Bursy Szkolnej Nr 3 w Lublinie, „Szacunek wobec słabszych”

2 miejsce (ex aequo) – Małgorzata Korzeniowska z Bursy Szkolnej Nr 3 w Lublinie, „Szanuj piękno Matki Ziemi”

Wyróżnienie – Klaudia Włoch z Bursy Szkolnej Nr 3 w Lublinie, „Kocha, lubi, szanuje”

FILM

1 miejsce – Agata Morawska z Bursy Szkolnej Nr 3 w Lublinie, „Człowieku respekt”

Wyróżnienie – Justyna Smaga, Wiktoria Oczkowska, Weronika Kowalczuk, Anita Korzeniewska, Natalia Pyszczak z Bursy Szkolnej Nr 3 w Lublinie, „Tyle ile dajesz, tyle wraca”

Po uroczystym wręczeniu  nagród uczestnicy zostali  zaproszeni na słodki poczęstunek, podczas którego mogli wymienić się doświadczeniami i wrażeniami.

Serdecznie dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom. Jednocześnie zapraszamy do udziału w IV edycji w przyszłym roku.