Strona Bursy Szkolnej Nr 3 w Lublinie

Czwarte miejsce w halówce chłopców

Chłopcy zakończyli rozgrywki halowej piłki nożnej na czwartym miejscu, a cały przebieg piłkarskiego turnieju był dla nas bardzo emocjonujący, szybki i ciekawy.
Fazę eliminacyjną rozpoczęliśmy od spotkania z Internatem ZSR z Pszczelej Woli. Już od pierwszych minut spotkania chłopcy stanęli do rywalizacji i pokazywali, że chcieliby wygrać ten mecz. Jednak rzeczywistość okazała się inna, a spotkanie zakończyło się remisem 2:2. Kolejne spotkanie z Bursą Szkolną Nr 6 było bardzo wyrównane i pomimo tego, że po pierwszej połowie przegrywaliśmy 0:1 to nasi chłopcy nie poddawali się do samego końca. Niestety mecz zakończył się wygrana „Szóstki” 2:0, a my wyszliśmy z grupy eliminacyjnej z drugiego miejsca. Mecz półfinałowy rozegraliśmy z Internatem Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego dla Dzieci i Młodzieży Niesłyszącej i Słabo Słyszącej. Nasz przeciwnik pokonał nas 3:0. Pozostało nam już tylko walczyć o III miejsce. Ponownie na boisku spotkaliśmy się z Bursą Szkolną Nr 6. Mimo złych doświadczeń z grupy eliminacyjnej  nasza reprezentacja stanęła do sportowej rywalizacji i dzielnie stawiała opór. Na boisku stwarzaliśmy również sytuacje bramkowe, ale zawsze brakowało skutecznego wykończenia. Po emocjonującym spotkaniu przegraliśmy 3:2. Tym samym nasz udział w XVIII Turnieju Sportowym Burs i Internatów zakończyliśmy poza podium. Składamy serdeczne podziękowania dla chłopców, którzy zaangażowali się w to przedsięwzięcie, za emocje, poświęcony czas oraz dobrą zabawę.